Багатоденний похід туристської групи Благовіщенського РЦДЮТ

23 жовт. 2017
З 19 по 22 жовтня 2017 року відбувся регламентний багатоденний похід туристської групи РЦДЮТ у складі 8 учасників, серед них учні 9 та 11 класів Йосипівської ЗОШ та Благовіщенського НВК №1 (керівник групи Головко С.В., заступник керівника групи Яковенко Т.С.)

В рамках районної Програми національно-патріотичного виховання учнівської молоді з 19 по 22 жовтня 2017 року відбувся регламентний багатоденний похід туристської групи РЦДЮТ у складі 8 учасників, серед них учні 9 та 11 класів Йосипівської ЗОШ та Благовіщенського НВК №1 (керівник групи Головко С.В., заступник керівника групи Яковенко Т.С.). Маршрут походу проходив через села та лісові масиви північної частини району. Протяжність маршруту склала 54 км,  що відповідає ІІ ступеню складності. При затвердженні звіту обласною маршрутно-кваліфікаційною комісією, всім учасникам буде присвоєно ІІ юнацький розряд по пішохідному туризму.

Учасниками походу було здійснено три ночівлі,  та на околицях села Колодисте переправа вбрід через ріку Синиця. Дощі, які почались в кінці другого дня лише  підтвердили професійний рівень юних туристів, адже за плечами кожного з них   сотні пройдених кілометрів по території Західної Кіровоградщини та не менше 4 ночівель. Всі учасники, незважаючи на непогоду дійшли до фіналу. Легкі недуги, які були у декількох учасників на старті, дивним чином зникли вже на третій день походу.

Похід такої складності був здійснений вперше. Він зміг відбутись лише при фінансовій підтримці районної влади. Отримане додаткове спорядження, вже на третій день було перевірене в екстремальних умовах. Всі учасники туристської групи  дякують районній адміністрації, відділу освіту, громадському активу за розуміння того, яке місце займає туризм з активним способом пересування не лише в системі національно-патріотичного виховання, але і в загальному розвитку підростаючого покоління.