Свято Останнього дзвоника в загальноосвітніх навчальних закладх Благовіщенського району

29 трав. 2017
26 та 29 травня 2017 року на шкільних подвір’ях загальноосвітніх навчальних закладів району пролунав Останній дзвінок, який сповістив про закінчення 2016/2017 навчального року.

26 та 29 травня 2017 року на шкільних подвір’ях загальноосвітніх навчальних закладів району пролунав Останній дзвінок, який  сповістив про закінчення 2016/2017 навчального року. Для  випускників настала відповідальна пора здачі державної підсумкової атестації, а для решти учнів пора літнього відпочинку, очікуваних літніх канікул,  оздоровлення та загартування.

Голова Благовіщенської районної ради І.Кримський привітав випускників та учнів Благовіщенскього НВК  № 1 із цим знаменним днем у їхньому житті та побажав щасливої життєвої дороги , здійснення всіх заповітних мрій. На свято  Останнього дзвоника до Благовіщенського  НВК №2  завітав голова Благовіщенської районної державної адміністрації  В.Зосим, який  побажав педагогічному колективу,  учням навчального закладу миру, злагоди, творчих успіхів та професійних досягнень.  В Йосипівській загальноосвітній школі  І-ІІІ ступенів також  заступник голови Благовіщенської районної ради Л.Вербецька привітала   школярів та їх батьків зі святом і побажала  випускникам школи вірити в свої сили, особистих перемог у реалізації творчих планів і задумів, завзяття та оптимізму .

З привітаннями з нагоди свята Останнього дзвоника  до дітей також завітали представники органів місцевого самоврядування, депутати сільських рад, керівники сільськогосподарських підприємств.  Після висловлених усіх привітань гостями свята, педагогічними колективами, батьками випускників, кращих учнів нагородили дипломами, похвальними листами  та грамотами за досягнення у навчанні, спорті, активну громадському діяльність.

Свято Останнього дзвоника   пройшло в теплій, хвилюючій атмосфері, в дусі духовного єднання поколінь та на високому патріотичному рівні.