Відкриття районного етапу Всеукраїнської дитячо – юнацької військово – патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

30 трав. 2017

30 травня 2017 року на базі Синицівського НВК відбулося відкриття районного етапу Всеукраїнської дитячо – юнацької військово – патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), в якій беруть участь учні (хлопці) 10 –х класів загальноосвітніх навчальних закладів Благовіщенського району.  У відкритті гри взяли участь голова Благовіщенського РДА Зосим В.Г., який звернувся до присутніх із вітальним словом. Розповів про те, що у важкі для нашої держави часи, особливо гостро стоїть питання збереження та розвитку рідної мови, православної віри та традицій українського народу. І сьогоднішні учні, учасники гри, в майбутньому стануть захисниками мови, віри, традицій своєї Батьківщини.

Районний військовий комісар майор Марущак Д.А. побажав дітям вирости справжніми козаками, захисниками своїх домівок та нашої держави  - України. Також  у святі взяла участь заступник голови Благовіщенської районної ради Вербецька Л.І.

Учні Синицівського НВК представили свої художні номери: танець з рушниками, та флеш – моб «Я люблю Україну свою» . Присутні вшанували хвилиною мовчання наших земляків та всіх солдатів, які віддали своє життя, захищаючи Україну в зоні проведення АТО.

Голова Благовіщенської РДА Зосим В.Г. запевнив, що гра «Сокіл» («Джура») стане в районі традиційною і до її проведення будуть залучатися більше учнів та дорослих, а районна влада докладатиме всіх зусиль, щоб молодь району виховувалася в дусі патріотизму, справжніми козаками, захисниками своєї Батьківщини.