Семінар вчителів історії на тему : «Іноваційні підходи до розвитку пізнавальної діяльності учнів в контексті формування придметних компетенстностей »

20 бер. 2013
Районний семінар вчителів історії на тему : «Іноваційні підходи до розвитку пізнавальної діяльності учнів в контексті формування придметних компетенстностей »

20.03.2013 Відбувся районний семінар вчителів історії на тему : «Іноваційні підходи до розвитку пізнавальної діяльності учнів в контексті формування придметних компетенстностей » на базі загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів села Шамраївка. Вчителька вищої категорії Чернецька Н.М презентувала урок з узагальнення вивченого в 7 класі з історії України  на тему : «Галицько –Волинська держава»  та виховний захід «500 верст  історії» .

Відбулося обговорення за проблемою семінару .