Проведено спортивні змагання з волейболу серед юнаків та дівчат загальноосвітніх навчальних закладів району

10 бер. 2017
10 березня 2017 року в Великотроянівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів проведено спортивні змагання з волейболу серед юнаків та дівчат, в яких взяли участь понад 250 учнів загальноосвітніх навчальних закладів району .

10 березня  2017 року в Великотроянівській  загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів проведено  спортивні змагання з волейболу серед юнаків та дівчат, в яких взяли участь  понад 250 учнів загальноосвітніх навчальних закладів  району .

У цікавій, напруженій боротьбі серед 14 команд юнаків перше місце виборола  Великотроянівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, друге – Данилово-Балківський  НВК, третє – Камянокриничанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів.

Також   цікавою та захоплюючою була гра серед 12 команд дівчат, які запекло змагалися за звання найкращої.  Переможцями турніру серед дівчат стала команда Великотроянівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  , друге місце - Данилово-Балківський НВК, а третє – за Йосипівською загальноосвітньою школою І-ІІІ ступенів.

Цей день приніс усім цікаві враження та неповторні емоції.  Вітаємо переможців змагань та бажаємо усім продуктивних тренувань, нових перемог і сильного командного духу!

Попереду обласні змагання. Побажаємо командам юнаків та дівчат  Великотроянівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів успішно виступити на обласних  змаганнях  та здобути перемогу!