uk

Відділ освіти та молоді Благовіщенської міської ради

Обласні-зональні змагання з волейболу серед дівчат

19 бер. 2013
Згідно з графіком проведення обласної спартакіади серед школярів 19 березня 2013 року на базі НВК “Ульяновська гімназія – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1” проведено обласні-зональні змагання з волейболу серед дівчат, в яких взяли участь 6 команд із Гайворонського, Голованівського, Вільшанського, Добровеличківського, Новоархангельського та Ульяновського районів.

Згідно з графіком проведення обласної спартакіади серед школярів 19 березня 2013 року на базі НВК “Ульяновська гімназія – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1” проведено обласні-зональні змагання з волейболу серед дівчат, в яких взяли участь 6 команд із Гайворонського, Голованівського, Вільшанського, Добровеличківського, Новоархангельського та Ульяновського районів. За результатами змагань визначено переможців: І місце зайняла команда Ульяновського району, ІІ місце виборола команда Новоархангельського району та ІІІ місце здобула команда Вільшанського району. Команда дівчат-переможців прийме участь у фінальному турнірі в м. Кіровограді.