Засідання районного парламенту дітей на тему „Правовий всеобуч”

20 бер. 2013
20.03.2013 року в Центрі дитячої та юнацької творчості м.Ульяновка відбулося чергове засідання районного парламенту дітей на тему „Правовий всеобуч”.

20.03.2013 року в Центрі дитячої та юнацької творчості м.Ульяновка  відбулося чергове засідання районного парламенту дітей  на тему „Правовий всеобуч”.

У роботі засідання взяли участь начальник служби у справах дітей Брюховецька І.В та фахівець із соціальної роботи районного центру для сім’ї ,дітей та молоді Дубенчук Н.Д, які ознайомили учнів з роботою і функціями служб , поглибили знання в учнів з правової культури , обговорили і розв’язали  конкретні ситуації ,навчили учнів орієнтуватись в різних обставинах ,уміння давати об’єктивну оцінку своєї поведінки .

З представниками районного парламенту дітей проведено анкетування та тренінг – гру  „Закон і ми”.