Розпочали свою роботу пришкільні табори літнього відпочинку

30 трав. 2016
30 травня 2016 року в Ульяновському районі розпочали роботу 19 таборів відпочинку з денним перебуванням.

Розпочали свою роботу пришкільні табори літнього  відпочинку

30 травня 2016 року в Ульяновському районі  розпочали роботу 19  таборів відпочинку з денним перебуванням.  Роботу таборів  організовано з 30 травня  по 16 червня 2016 року при загальноосвітніх навчальних закладах .   Протягом 14 днів організованим відпочинком заплановано охопити  1140 дітей, з них дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування – 17,  дітей-інвалідів – 20 , дітей, потерпілих від наслідків Чорнобильської катастрофи – 7, дітей, батьки, яких перебувають у зоні АТО -  30, дітей з багатодітних, малозабезпечених сімей – 317,  дітей, які перебувають на диспансерному обліку – 38, талановитих та обдарованих дітей (переможці Міжнародних, Всеукраїнських, обласних олімпіад, конкурсів, фестивалів, змагань, спартакіад, відмінники навчання, лідери дитячих громадських організацій) – 71.

У всіх таборах пройшли святкові лінійки, цікаві ігрові програми, спортивні змагання, святкові концерти, розважальні заходи з нагоди відкриття табірної зміни.

На вихованців таборів, зокрема, чекають різноманітні конкурси, квести, змагання, батли, естафети, забави, екскурсії , участь у мистецьких акціях, майстер-класах.

Бажаємо усім дітям гарних розваг та веселої табірної зміни!