31 травня 2016 року в Синицівському НВК відбулося відкриття табірної зміни пришкільного табору «Сонечко»

31 трав. 2016
31 травня 2016 року в мальовничому куточку , на території улюбленої школи, Синицівського НВК відбулося відкриття табірної зміни пришкільного табору «Сонечко», в якому цього річ відпочиватиме 26 дітей.

На літніх канікулах дітям сумувати не доведеться. Для них в 19 загальноосвітніх навчальних закладах району відкрили пришкільні табори. Тепер замість звичної науки в стінах рідного навчального закладу малеча буде розважатися та відпочивати.

31 травня 2016 року в  мальовничому куточку , на території улюбленої школи, Синицівського НВК  відбулося відкриття табірної зміни  пришкільного табору «Сонечко», в якому  відпочиватиме 26 дітей.

Святкування розпочалось з урочистої лінійки, де директор закладу  Підвисоцька Л.А.  від усього серця привітала  учнів цієї школи з відкриттям пришкільного табору та  побажала  всім дітям гарного настрою, змістовного відпочинку, теплих, сонячних днів та приємних вражень від перебування в пришкільному таборі. До привітань приєдналися  депутат районної ради Сакалюк В.Ф., голова Синицівської сільської ради Ясінська Р.С. .

Завдяки   спонсорській  допомозі свято було насичене  різноманітною  культурно-розважальною програмою. По завершенню заходу дітей пригостили солодощами та подарунками.