Нарада завідувачів ДНЗ

15 бер. 2013
15 березня 2013 року на базі РМК проведено нараду завідувачів ДНЗ. Було розглянуто питання : 1)Про підсумки тематично вивчення завідувачем кафедрою дошкільної та початкової освіти КОІППО імені Василя Сухомлинського організації навчально-виховного процесу в ДНЗ району. 2)Про вплив самоосвіти та курсової перепідготовки на якість педагогічного процесу.

15 березня 2013 року на базі  РМК проведено нараду завідувачів ДНЗ.

Було розглянуто  питання :

У нараді взяла участь Л.І. Вербецька ,заступник голови Ульяновської райдержадміністрації. Спільно із завідувачами було обговорено питання забезпечення рівня охоплення дошкільною освітою дітей віком від 3 до 6 років не менше ніж 95% ; дітей п’ятирічного віку – 100 % ; недопущення появи черг до дошкільних навчальних закладів.