Семінар-практикум вчителів історії на тему : «Формування мовленнєвої компетентності на уроках історії»

20 квіт. 2016
Відповідно до плану роботи відділу освіти Ульяновської районної державної адміністрації 20 квітня 2016 року на базі загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с. Кам’яний Брід проведено семінар-практикум вчителів історії на тему : «Формування мовленнєвої компетентності на уроках історії». В роботі семінару взяли участь 19 вчителів району.

Відповідно до плану роботи відділу освіти Ульяновської районної державної адміністрації    20 квітня  2016 року на базі  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с. Кам’яний Брід проведено семінар-практикум  вчителів історії  на тему : «Формування мовленнєвої компетентності на уроках історії». В роботі семінару взяли участь 19 вчителів району.

Програма семінару була цікавою, змістовною, насиченою. В практичній частині семінару педагоги відвідали урок історії у 6 класі з теми «Історичний портрет Юлія Цезаря», який показала Маламон Наталія Олександрівна, вчитель «спеціаліст І категорії». Учасники  семінару оглянули тематичні виставки «З історії села та школи», «Вони боронили нашу землю».

Наталія Олександрівна  представила досвід роботи своєї школи «Національно-патріотичне виховання на уроках історії та в позакласний час». Наприкінці семінару проведено виховний захід,  присвячений 25-й річниці незалежності України.