Міжгурткові змагання по класу «Запуски ракет», присвячені 25-й річниці незалежності України

12 квіт. 2016
З метою розвитку творчих здібностей у дітей, зацікавленості у дослідженнях космосу, підвищення своїх знань у галузі технічних наук, розвитку національно-патріотичних почуттів в учнівської молоді в Центрі дитячої та юнацької творчості м. Ульяновка 12 квітня 2016 року проведено міжгурткові змагання по класу «Запуски ракет».

Вихованці гуртків «Ракетомодельний» (керівники: Мимрук В.Г., Марталога В.В.) представили ракети класу «S 3А» з прикріпленим парашутом та ракети класу «S 7» з прикріпленою стрічкою. На міському стадіоні «Цукровик» гуртківці під керівництвом керівників гуртків запускали ракети, виготовлені ними на заняттях.

Найкращий запуск здійснив вихованець гуртка Бригадир Ярослав – його ракета класу «S 7» з прикріпленою стрічкою  найдовше пробула в польоті.