Пробне ЗНО - 2016

9 квіт. 2016

Головною метою проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання є відтворення умов та технології проведення ЗНО, а також психологічна підготовка майбутніх абітурієнтів до участі в основній сесії ЗНО.

Участь у пробному ЗНО мали можливість взяти ті абітурієнти, які пройшли відповідну процедуру реєстрації. Цього року, за традицією, відбулося дві сесії пробного ЗНО на базі Ульяновського навчально-виховного комплексу №1 «Гімназія – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад «Сонечко» Ульяновської районної ради Кіровоградської області. 2 квітня було проведено ЗНО із загальнообов’язкового предмета – української мови і літератури.  9 квітня проведено пробне ЗНО з інших навчальних предметів: історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, а також з англійської мови.

Статистичні дані щодо явки учасників на пробне ЗНО-2016

Предмет пробного ЗНО

Дата проведення пробного ЗНО

Кількість зареєстрованих учасників на пробне ЗНО

Кількість учасників, які з’явилися на пробне ЗНО

Українська мова і література

02.04.2016р.

199

194

43

42

49

45

2

12

11

4

16

15

26

25

Після виконання тестових робіт усім учасникам пробного зовнішнього незалежного оцінювання було видано тестовий зошит, бланки відповідей, інформаційний бюлетень з відповідями на тестові завдання та схеми підрахунку тестових балів.

Для визначення результату за шкалою 100-200 балів необхідно буде скористатися спеціальним сервісом, розміщеним на інформаційній сторінці "Особистий кабінет учасника пробного ЗНО" на сайті Одеського регіонального центру оцінювання якості освіти.      http://test-center.od.ua
         Увага! Результати ПЗНО не використовуються для оцінювання навчальних досягнень учнів навчальних закладів системи загальної середньої освіти.