Районний етап огляду-конкурсу на краще знання положень Конституції України серед учнів 11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів

23 бер. 2016
23 березня 2016 року проведено районний етап огляду-конкурсу на краще знання положень Конституції України серед учнів 11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів.

З  метою виявлення і підвищення загального рівня правової обізнаності учнів, формування в них основ правової культури і правосвідомості, неухильного дотримання вимог законодавства України, підтримки обдарованих дітей та учнівської молоді, а також сприяння розвитку творчого потенціалу Ульяновським районним  управлінням юстиції у Кіровоградській області та відділом освіти районної  державної адміністрації 23 березня 2016 року  проведено районний етап огляду-конкурсу на краще знання положень Конституції України серед учнів 11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів.   Випускники 11-х класів виконували письмове завдання у тестовій формі.  Переможцем конкурсу став Піндрус Дмитро Юрійович, учень  загальноосвітньої  школи І-ІІІ ступенів с. Новоселиця.