Семінар-практикум заступників директорів з навчально-виховної роботи за проблемою «Реалізація ідей В.О.Сухомлинського в практиці управління сучасною школою»

19 лют. 2016
19 лютого 2016 року на базі Богданівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів пройшов семінар-практикум заступників директорів з навчально-виховної роботи за проблемою «Реалізація ідей В.О.Сухомлинського в практиці управління сучасною школою».

19 лютого  2016 року на базі Богданівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів пройшов семінар-практикум заступників директорів з навчально-виховної роботи за проблемою «Реалізація ідей В.О.Сухомлинського в практиці  управління сучасною школою». У роботі семінару взяли участь заступники директорів району, які ознайомилися з досвідом роботи колег сільської школи. Зустріли гостей директор Скуртул М.П., заступник директора з навчально-виховної роботи Руда К.І., які ознайомили з програмою семінару та представили презентацію роботи за проблемою школи «Використання педагогічної спадщини В.О.Сухомлинського в роботі сільської школи», в якій було висвітлено завдання створення сприятливого середовища для саморозвитку і самовдосконалення кожної особистості,  акцентовано увагу на розвиток творчого потенціалу педагога  в системі шкільної освіти. Розуміючи актуальність даного питання,

адміністрація школи значну увагу приділяє розвитку творчих здібностей учителя на основі трансформації педагогічних ідеї В.Сухомлинського.

Цікавими та пізнавальними були проведені уроки:

1.Літературне читання 3 клас

Головна думка твору. В.Сухомлинський «Красиві слова і красиве діло».

Вчитель: Коваль В.І.

2.Математика 5 клас

«Додавання і віднімання десяткових дробів».

Вчитель: Семенда Л.В.

3.Біологія 6 клас

«Поняття про класифікацію рослин».

Вчитель: Охріменко О.О.

4. Фізкультура 8 клас

«Волейбол».

Вчитель: Семенда М.П.

5.Бінарний урок української літератури та англійської мови 9-10 класи

«Берегиня роду людського ( за творами В.О. Сухомлинського)».

Вчителі: Скуртул Р.А., Скуртул Н.Б.

Не менш цікавою була літературно-музична композиція, присвячена життєвому та творчому шляху В.О.Сухомлинського «Краплина з чистого джерела».

Семінар-практикум закінчився самоаналізом та обговоренням відкритих уроків та виховного заходу.

В.О. Сухомлинський зазначав, що «педагогічна творчість – це бачення людиною свого внутрішнього світу, передусім свого розуму, свого напруження інтелектуальних сил,свого розуміння і творення краси в наслідках своєї праці, своїх зусиль. Процес творчості характерний тим, що творець своєю діяльністю і її наслідками справляє величезний вплив на тих, хто перебуває поряд з ним».

Отже, від майстерності вчителя, його педагогічного досвіду і психологічного настрою залежить, чи зможе він використати такі методи і форми роботи з учнями, за яких у них сформуються сталі позитивні мотиви для набуття знань, умінь і навичок, виникнуть інтелектуальні інтереси.