Семінар-практикум педагогів-організаторів на тему : «Виховання національно-патріотичних почуттів учнівської молоді в умовах сучасної школи»

17 лют. 2016
Відповідно до плану роботи відділу освіти районної державної адміністрації 17 лютого 2016 року на базі Шамраївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів проведено семінар-практикум педагогів-організаторів на тему : «Виховання національно-патріотичних почуттів учнівської молоді в умовах сучасної школи».

Відповідно до плану роботи відділу освіти районної державної адміністрації 17 лютого 2016 року на базі Шамраївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів проведено семінар-практикум  педагогів-організаторів на тему : «Виховання національно-патріотичних почуттів учнівської молоді в умовах сучасної школи». В роботі семінару взяли участь 19 педагогів-організаторів району.

План роботи семінару:

1. Зустріч учасників семінару. Ознайомлення з планом.
  2. Екскурсія по школі.
  3. Хвилинка психолога.
  4. Презентація роботи учнівського самоврядування школи (Учнівська Рада).
  5. Екскурсія до шкільної музейної кімнати (Рада музею).
  6. Виховний захід – реквієм «Герої не вмирають! Бо куля душі не вбива…».

Робота семінару завершилась за круглим столом з обміном досвіду  роботи педагогів-організаторів .