Зустріч юних поетів загальноосвітніх навчальних закладів району

19 лют. 2016
19 лютого 2016 року в Центрі дитячої та юнацької творчості м. Ульяновка відбулася зустріч юних поетів загальноосвітніх навчальних закладів району «Поезія – це завжди неповторність, якийсь безмежний доторк до душі»

19 лютого  2016 року в Центрі дитячої та юнацької творчості м. Ульяновка відбулася зустріч юних поетів загальноосвітніх навчальних закладів району «Поезія – це завжди неповторність, якийсь безмежний доторк до душі», де учні запросили у царство мудрого й красивого, правдивого й чуйного, сильного й ласкавого, доброго і мужнього слова.

Діти вокально-інструментального гуртка «Юність» співали пісні «Нова Україна», «Мова», «Любіть Україну!», «Україно моя, Україно!». Вихованці літературно-фольклорного гуртка «Берегиня» вітали присутніх віршами поетів Ульяновщини.  Керівник гуртка ЦДЮТ м. Ульяновка Золотоверх Ю.І. ознайомила присутніх зі своєю поезією: «Гроза», «Мама», «Природа», «Весна».

Ми із задоволенням познайомилися з юними поетами, учасниками зустрічі, де діти розповідали про себе, читали вірші, оповідання.

Особливо учасникам заходу сподобалися вірші Андрющенко Тетяни, учениці 10 класу Вільхівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені Леоніда Куценка. Ось один із поетичних творів:

Нема прекрасних слів у правди,

Вона гіркіша ніж полин,

Ніколи не прикриєш правду,

Вона, як тінь, зникає вдень.

Тобі кричать, що все насправді,

І грають роль тих «янголят»

Морально тиснуть, гублять правду,

І всі – щасливі, всі – мовчать.

Так різко все змінитись може,

І правда випливе сама,

Така ясна, з відтінком болю,

Але вона все ж є свята…

Тобі зізнаюсь чесно, шкода,

Людей, що правду не знайшли,

Буває, все життя прожили,

А правду ту, не віднайшли!

Ми віримо, що зорі Вашого таланту яскраво засяють на небосхилі нашої держави.

Згасне день, як посмішка поволі

Згасне полум’я вечірньої зорі

І тільки свічка творчості й любові

Не згасне доти, доки ми живі.