Семінар-практикум педагогів-організаторів за проблемою «Сучасні тенденції розвитку учнівського самоврядування в ЗНЗ. Нові методики роботи та нові технології»

6 бер. 2013

6 березня 2013 року на базі загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів села Новоселиця був проведений семінар-практикум педагогів-організаторів за проблемою «Сучасні тенденції розвитку учнівського самоврядування в ЗНЗ. Нові методики роботи та нові технології». Семінар розпочався з інформаційної трибуни, де педагог-організатор Солтик Г.В. разом з  учнівським колективом розповіли про роботу  учнівського самоврядування в навчальному закладі. Педагоги-організатори мали змогу переглянути відео презентацію роботи школи та учнівського самоврядування. Цікаво та змістовно проведено загальношкільний виховний захід «Україна має талант». Семінар закінчився обговоренням заходів та обміном досвіду.