День працівників освіти

2 жовт. 2015
2 жовтня 2015 року в районному будинку культури «Мир» відбулося свято до Дня працівників освіти. З вітальними словами до освітян звернулися перший заступник голови Ульяновської районної державної адміністрації Васільева Л.В., заступник голови районної ради Вербецька Л.І., начальник відділу освіти Ульяновської районної державної адміністрації Луценко В.Б. та нагородили освітян району почесними листами та грамотами.

Коли на змочену осінніми дощами землю, починає тихо падати жовтий лист, приходить до нас свято – День працівників освіти. Так склалось символічно, що наше свято ми відзначаємо саме восени. Учителювання – не фах, це покликання. Часом воно межує з громадянським подвигом і доходить до самопожертви. А ще вчителювання - відповідальна й невимовно виснажлива праця. А ще – це незрівнянна радість Майстра від плекання Людської Душі.

Цього дня кожен учитель вислуховує, який він мудрий, вправний, красномовний, вродливий, сучасний, одним словом, неповторний. І усе це – правда. Кожне свято має свою магію. Певно, магію  створює море квітів та океан вдячних слів.

Прибули на свято і шановні сивочолі ветерани освітянської ниви! Ми низько вклоняємося їм за неоціненний внесок у розвиток  школи, за  учительський подвиг, що назавжди залишиться у серцях учителів, які продовжують втілювати у життя їхні  надбання, досвід, нереалізовані задуми по вихованню дітей.

Великим подарунком для освітян був святковий концерт.