Першовересень у загальноосвітніх навчальних закладах району!

1 вер. 2015
1 вересня 2015 року шкільний дзвінок покликав за парти учнів загальноосвітніх шкіл Ульяновського району. Урочисті лінійки пройшли у всіх навчальних закладах. Привітали школярів з Днем Знань представники Ульяновської райдержадміністрації та районної ради, відділу освіти . Цього року 2270 учнів району сядуть за парти, з них - 257 першокласників. Саме для них розпочнеться чудове шкільне життя.

1 вересня 2015 року шкільний дзвінок покликав за парти учнів загальноосвітніх шкіл Ульяновського району. Урочисті лінійки пройшли у всіх навчальних закладах. Привітали школярів з Днем Знань представники Ульяновської райдержадміністрації та районної ради, відділу освіти .   Цього року 2270 учнів району сядуть за парти, з них - 257 першокласників. Саме для них розпочнеться чудове шкільне життя.

Голова райдержадміністрації Вячеслав Зосим  відвідав свято Першого дзвоника  в Шамраївській  загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів. Привітавши учнів, батьків та вчителів з початком нового навчального року, він акцентував увагу на тому, що влада і надалі робитиме все для розвитку освіти . Голова Ульяновської районної ради та заступник голови райдержадміністрації Тетяна Чечельницька  привітали  школярів Ульяновського НВК №1. Луценко Володимир Борисович, начальний відділу освіти  звернувся  з вітальними словами до  школярів, педагогів та батьків   Ульяновського НВК №2.

Крім щирих вітань, першокласники району отримали корисні подарунки: письмове приладдя та  набори для творчості . Першовересень  в закладах освіти був  наповнений  урочистістю, святковістю, оптимізмом і добрим настроєм.

Після завершення свята в школах проведені Перші уроки на тему: «Ми – нація єдина!», що мали на меті сформувати в учнів усвідомлення єдності держави, її територіальної цілісності та нероздільності її багатонаціонального народу. Вчителі звернулися до подій минулих і сучасних, що засвідчили вікове прагнення українського народу до вільного та щасливого життя.