Проведено семінар керівників пришкільних таборів за участю представників районної СЕС, пожежної служби району.

20 трав. 2015
20.05.2015 року з метою забезпечення ефективного та повноцінного відпочинку дітей у літній період 2015 року на базі відділу освіти Ульяновської районної державної адміністрації проведено семінар керівників пришкільних таборів за участю представників районної СЕС, пожежної служби району.

20.05.2015 року з метою забезпечення ефективного  та повноцінного відпочинку дітей у літній період 2015  року  на базі  відділу освіти Ульяновської районної державної адміністрації проведено семінар керівників пришкільних  таборів за участю представників  районної СЕС, пожежної служби району.

На порядок денний винесено питання:

- Про організацію літнього відпочинку дітей району у 2015 році.

- Про роботу пришкільних оздоровчих таборів.

- Про дотримання вимог санітарного законодавства під час організації літнього оздоровлення дітей.

- Правила пожежної безпеки під час роботи оздоровчих таборів.

- Організація виховного процесу в період оздоровчої кампанії.

- Організація та проведення учнівських екскурсій.

Відділом освіти райдержадмністрації розроблено та затверджено заходи з питань організації змістовного відпочинку  дітей; створено інформаційний банк даних  дітей та підлітків у районі; затверджено мережу пришкільних оздоровчих закладів.

У 2015 році на базі навчальних закладів працюватиме 19 пришкільних  таборів з денним перебуванням.

У пришкільних таборах планується оздоровити 1350 учнів, що становить 58% від загальної кількості дітей 1-10 класів.

На проведення оздоровчої кампанії з районного бюджету виділено   311,220 тис. грн.

По закінченню розгляду основного блоку запланованих питань, учасники зібрання висловили свої думки, побажання, пропозиції стосовно ефективного проведення літньої оздоровчої кампанії.

1. Організація роботи пришкільних таборів відпочинку
  2.  Відпочинок учнів у пришкільних  таборах із денним перебуванням