«Проектування ІТ – контенту сучасного уроку»

19 трав. 2015
Відділ освіти та методичний кабінет вітає учасників обласного методичного огляду – конкурсу «Проектування ІТ – контенту сучасного уроку», які нагороджені Дипломами департаменту освіти і науки Кіровоградської обласної державної адміністрації

Відділ освіти  та методичний кабінет   вітає учасників обласного методичного огляду – конкурсу «Проектування  ІТ – контенту сучасного  уроку»,  які  нагороджені  Дипломами  департаменту освіти  і  науки Кіровоградської обласної державної  адміністрації  - Тарковську Людмилу  Іванівну, вчителя географії  та біології  Шамраївської загально освітньої школи І-ІІІ ступенів,  Баланюк Юлію Дмитрівну – учителя  математики НВК «Ульяновська  гімназія – загальноосвітня  школа І-ІІІ ступенів №1»,  Чернецьку Ніну  Миколаївну – учителя  історії,  Шамраївської  загальноосвітньої  школи.  Бажаємо подальших  творчих  успіхів!