Відбувся семінар для вчителів,що навчають дітей з особливими освітніми потребами «Забезпечення права на освіту дітей з особливими освітніми потребами»

8 трав. 2015

Відповідно до плану роботи Ульяновської районної державної адміністрації 8 травня 2015 року відбувся семінар для вчителів,що навчають дітей з особливими освітніми потребами «Забезпечення права на освіту дітей з особливими освітніми потребами». У ході семінару  здійснено аналіз  за наслідками вивчення стану науково-методичного забезпечення впровадження інклюзивного та індивідуального навчання в ЗНЗ, розглянуто особливості розвитку, навчання та виховання дітей з порушеннями інтелекту та наданні методичні рекомендації щодо оформлення документів на ПМПК .