Проведено вернісаж педагогічних сюжетів на тему: «Шляхи поліпшення якості знань».

3 квіт. 2015
3 квітня 2015 року згідно плану роботи районного методичного об’єднання вчителів початкових класів було проведено вернісаж педагогічних сюжетів на тему: «Шляхи поліпшення якості знань». Мета якого знайомство колег з досвідом роботи, виявлення ефективних методів та прийомів роботи, залучення вчителів до аналітичної та творчої діяльності; розвиток у педагогів навичок дослідницької роботи, діалогічного спілкування, самооцінки, взаємооцінки, саморозвитку, самовдосконалення.

Підвищення рівня професійної майстерності вчителя є основним завданням на всіх етапах розвитку школи. Сучасній школі сьогодні потрібний учитель, який міг би оновлювати, удосконалювати зміст своєї діяльності. Впоратися з цим завданням можна тільки за умови добре організованої і спланованої роботи методичних об'єднань, так як в системі роботи методоб'єднання одним з провідних напрямів його діяльності є підвищення педагогічної майстерності вчителя без відриву від основного місця роботи.

3 квітня  2015 року згідно плану роботи  районного методичного об’єднання вчителів початкових класів    було проведено  вернісаж педагогічних сюжетів на тему: «Шляхи поліпшення  якості  знань».  Мета якого  знайомство колег з досвідом роботи, виявлення ефективних методів та прийомів роботи, залучення вчителів  до аналітичної та творчої діяльності; розвиток у педагогів навичок дослідницької роботи, діалогічного спілкування, самооцінки, взаємооцінки, саморозвитку, самовдосконалення.

Присутні   висловили свої думки щодо використання інноваційних технологій на уроках у початкових класах з метою покращення якості знань учнів. Цікавими були виступи Вишневої Н.М. Савранської Н.С., Ситник Т.М.– вчителів які висловили свої враження щодо особливостей впровадження інноваційних технологій, застосування нових форм і методів навчання  дітей в ході реалізації  Державного стандарту початкової загальноосвітньої  школи.

В ході заходу були опрацьовані інструктивно – методичні документи, щодо  організації  та  проведення  Державної   підсумкової   атестації  учнів

4 класу.