Проведено засідання колегії при відділі освіти Ульяновської районної державної атестації під керівництвом начальника відділу освіти Луценка В.Б.

29 квіт. 2015
29 квітня 2015 року проведено засідання колегії при відділі освіти Ульяновської районної державної атестації під керівництвом начальника відділу освіти Луценка В.Б. . На порядок денний було винесено ряд питань:

29 квітня 2015  року   проведено засідання колегії при відділі освіти Ульяновської районної державної атестації  під керівництвом   начальника відділу  освіти Луценка В.Б. . На порядок денний було винесено ряд питань:

1.Про видачу цільових направлень випускникам ЗНЗ у педвузи України;

2.Про стан управлінської діяльності адміністрацій Мечиславського та Данилово-Балківського НВК за станом викладання в початкових класах;

3.Про стан викладання предмету основ здоров'я в загальноосвітніх  школах  І-ІІІ  ступенів  с.Синьки та с. Кам'яна Криниця;

4.Про роботу педагогічних колективів Шамраївської  загальноосвітньої  школи  І-ІІІ  ступенів та загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  с.  Кам'яний Брід щодо запобігання правопорушення серед неповнолітніх, бездоглядності та інших негативних проявів.

Розглянуто ряд інших питань. Прийнято відповідні управлінські рішення.