Cемінар-практикум голів ШМО класних керівників

15 квіт. 2015
15.04.2015 року був проведений семінар-практикум голів ШМО класних керівників «Проектні технології як засіб формування ключових компетентностей особистості учня». Заступник директора з виховної роботи зш І-ІІІ ступенів с.Кам’яна Криниця Стародубовська Людмила Йосипівна представила презентацію «Створення проектів в системі виховної роботи» та розповіла про роботу над довгостроковим проектом гуманітарно-естетичного циклу, присвяченого 200-річчю Т.Г.Шевченку.

15.04.2015 року  був проведений семінар-практикум голів ШМО класних керівників «Проектні технології як засіб формування ключових компетентностей особистості учня». Заступник директора з виховної роботи зш І-ІІІ ступенів с.Кам’яна Криниця Стародубовська Людмила Йосипівна представила презентацію «Створення проектів в системі виховної роботи» та розповіла про роботу над довгостроковим проектом гуманітарно-естетичного циклу, присвяченого 200-річчю Т.Г.Шевченку.

Голова ШМО класних керівників Шамраївської зш І-ІІІ ст. Тарковська Л.І. поділилася досвідом роботи щодо кінцевого результату над проектом «Збережемо природу – збережемо життя».

Проектна діяльність особистості, що необхідна суспільству майбутнього і сьогоденню, виробляється в процесі виконання урочних та позаурочних проектів.

Завдання проекту не тільки в тім, щоб виконати якусь корисну роботу, а й у тім, щоб на цій роботі розширити свій світогляд, набути теоретичних знань.

Проектна діяльність дозволяє класним колективам:

•вивчати не тільки засоби, але й способи конкретної діяльності;

•розвивати пізнавальні навички учнів та вміння самостійно конструювати свої знання;

•розвивати критичне та творче мислення;

•розвивати вміння орієнтуватися в інформаційному просторі;

•організувати змістовне проведення позаурочного часу;

•усвідомлювати де і яким чином вона може бути використана на практиці.

Виконання класних проектів—це складна самостійна діяльність учнів під керівництвом класного керівника.