ЗНО з української мови і літератури

9 квіт. 2015
Для випускників 11-х класів Ульяновського району ЗНО з української мови і літератури у 2015 році проходитиме на базі НВК "Ульяновська гімназія-загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1". У 2015 році учасникам ЗНО запрошення-перепустки не будуть надсилатися поштою! Запрошення слід шукати на інформаційних сторінках та роздруковувати самостійно. Нагадуємо! Доступ до індивідуальної сторінки учасника ЗНО здійснюється за номером Сертифіката та PIN-кодом, указаним у ньому.

Для випускників 11-х класів Ульяновського ЗНО з української мови і літератури у 2015 році проходитиме на базі НВК "Ульяновська гімназія-загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1"

Запрошення-перепустки на ЗНО-2015 не надсилатимуться поштою!