Розпочав свою роботу триденний обласний семінар (звіт) вчителів основ здоров’я, педагогів – тренерів загальноосвітніх навчальних закладів

30 бер. 2015
На базі Ульяновського району 30 березня 2015 року розпочав свою роботу триденний обласний семінар (звіт) вчителів основ здоров’я, педагогів – тренерів загальноосвітніх навчальних закладів, які впроваджують превентивні проекти з проблеми «Реалізація Концепцій, інноваційних підходів до формування життєвих компетентностей школярів у навчально – виховному процесі під час упровадження превентивних проектів «Шкільна програма з профілактики вживання тютюну, алкоголю і наркотиків (ХОУП)» та Захисти себе від ВІЛ».

На базі Ульяновського району 30 березня 2015 року розпочав свою роботу триденний  обласний семінар (звіт) вчителів основ здоров’я, педагогів – тренерів загальноосвітніх навчальних закладів, які впроваджують превентивні проекти з проблеми «Реалізація Концепцій, інноваційних підходів до  формування життєвих компетентностей  школярів у  навчально – виховному  процесі під час упровадження превентивних проектів «Шкільна  програма з профілактики вживання тютюну, алкоголю і наркотиків (ХОУП)» та Захисти себе від ВІЛ».

До  участі в семінарі запрошувались  методисти відділів  освіти області, керівники районних методичних об’єднань вчителів основ здоров’я, педагоги – тренери загальноосвітніх навчальних закладів області, які впроваджують превентивні проекти  ХОУП та «Захисти себе від ВІЛ». В роботі семінару взяли участь завідувач та методист  науково-методичної лабораторії основ здоров’я, безпеки життєдіяльності та охорони праці КЗ «КОІППО імені Василя Сухомлинського» Желєзнова Т.П., Барсукова С.Л., начальник відділу  освіти Ульяновської РДА Луценко В.Б., завідуюча РМК Чорна В.Д., методист РМК Верба Л.К., головний редактор районної  газети  «Слово і час»

Січкар У.Г.

Учасників  семінару зустріли  начальник відділу  освіти Луценко В.Б., та директор Грушківського НВК Підрушняк Т.М., які вітали  гостей на  Ульяновській землі  та  презентували досвід роботи навчального закладу з впровадження європейських стандартів превентивної освіти.

Відповідно до програми обласного семінару його учасники відвідали урок з основ здоров'я в 4 класі на тему: «Позитивні та негативні емоції. Влив емоцій на настрій людини», який з великим успіхом провела вчитель   вищої кваліфікаційної  категорії, «Старший вчитель» - Вишнева Н.М.

З використанням  нових інноваційних   технологій відбувся урок в 9 класі по превентивному проекту «Захисти себе від ВІЛ» на тему: «Протидія тиску і маніпуляціям», який провела вчитель  вищої  кваліфікаційної  категорії, «Старший вчитель» - Червоній О.Л.

Креативною та творчою була година спілкування в 7 класі на тему «Потенціал людського мозку. Пам’ять і увага», яку провели зразу два творчих педагоги Зенченко Т.В.(вища кваліфікаційна категорія, старший вчитель) та Бродова Л.В.( вища  кваліфікаційна категорія)

Заступник директора з навчальної роботи Лустенко С.Г. ознайомила з проектом   моделювання та проведення  батьківських зборів на тему: «Впровадження профілактичних програм для молоді та підтримання інтеграції ВІЛ-позитивних дітей у навчальних закладах».

Неперевершеним був також виховний захід  «Молодь обирає здоров’я». Діти зі сцени продемонстрували засвоєні знання та  навики  протидії захворюванням ВІЛ та СНІД.

Семінар продовжив  свою роботу відповідно  до  плану КЗ « КОІППО імені В.Сухомлинського».