Відбулося навчання педагогічних працівників залучених до проведення зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури

26 бер. 2015

26 березня 2015 року на базі відділу освіти районної державної адміністрації відбулося навчання педагогічних працівників залучених до проведення зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури (24.04.2015 р).

Розглянуті наступні питання :

1. Особливості ЗНО- 2015 ;
  2. Технологічна картка старшого інструктора «інструктора» ;
  3. Технологічна картка чергового  ;
  4. Нестандартні ситуації  під час основної сесії ЗНО -2015  ;
  5. Дії інструктора в день проведення ЗНО.

Були присутні педагогічні працівники Ульяновського НВК №1,НВК №2,с.Грушка,Шамраївської  загальноосвітньої  школи І-ІІІ ступенів .