Конкурс УМАКО «Сузір’я» «Космічні фантазії»

12 лют. 2015
З метою розвитку творчих здібностей у дітей і підлітків, зацікавленості у дослідженнях космосу, підвищення своїх знань у галузі природних та гуманітарних наук 12 лютого 2015 року в Центрі дитячої та юнацької творчості м. Ульяновка проведено районний етап Всеукраїнського гуманітарного конкурсу УМАКО «Сзір’я» «Космічні фантазії».

Конкурс УМАКО «Сузір’я» «Космічні фантазії»

На Конкурс були представлені роботи вихованців гуртків декоративно-прикладного напрямку «Дивосвіт» (керівник Ніколайчук С.В.), «Світ фантазій» (керівник Шпак К.К.), «Сувенір» (керівник Дорош Т.Г.), технічного напрямку – відеостудії «Крок» (керівник Коцюруба М.П.).