Проведено інструктивно-методичну нараду завідувачів дошкільних навчальних закладів району

4 лют. 2015
Відповідно до плану роботи відділу освіти Ульяновської райдержадміністрації 4 лютого 2015 року на базі РМК проведено інструктивно-методичну нараду завідувачів дошкільних навчальних закладів району .

Відповідно до плану роботи відділу освіти Ульяновської райдержадміністрації  4 лютого  2015 року на базі  РМК проведено інструктивно-методичну нараду завідувачів  дошкільних навчальних закладів  району .

У ході  наради було розглянуто наступні питання:

- Про підготовку дітей старшого дошкільного віку до школи за програмою виховання і навчання  дітей від двох до семи років «Дитина», програмою розвитку дітей старшого дошкільного віку «Впевнений старт» у Синьківському дошкільному навчальному закладі «Казковий» та Даноловобалківському НВК.

-Про організацію роботи з питань охорони праці, безпеки життєдіяльності у дошкільних навчальних закладах.

-Про організацію харчування вихованців дошкільних навчальних району у 2015 році. Аналіз виконання норм харчування  дітей у дошкільних навчальних закладах.

В обговоренні вищезазначених питань прийняли участь завідувачі ДНЗ району, методист з дошкільної освіти та спеціаліст з охорони праці відділу освіти.