Відбувся семінар вчителів «Основ здоров’я»

28 січ. 2015
28 січня 2015 року на базі районного методичного кабінету відділу освіти Ульяновської РДА відбувся семінар вчителів «Основ здоров’я».

28 січня 2015 року на базі районного методичного кабінету відділу освіти Ульяновської  РДА відбувся семінар вчителів «Основ здоров’я». В роботі семінару приймали участь вчителі загальноосвітніх закладів району, що викладають предмет «Основи здоров’я» та впроваджують превентивні проекти, які сприяють формуванню здорового способу життя школярів ХОУП та «Захисти себе від ВІЛ».

Учасники семінару обговорили питання «Формування здорового способу життя учнів через залучення батьківської спільноти» та  «Здоров’язберігаючі технології на уроках «Основи здоров’я». Також було зроблено аналіз стану викладання предмету «Основи здоров’я» за І семестр та питання ведення відповідної документації.

Вчитель вищої категорії загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с.Грушка Зенченко Тетяна Василівна поділилась власним досвідом роботи з питань викладання предмету «Основи здоров’я» та дала певні настанови своїм молодим колегам у плані ведення документації, календарних та перспективних планів тощо. У обговорені прийняли участь педагоги    Гілевич Л.І., Кісничук Л.А., Андрійчук Л.В., Лопушенко В.А., Харлатюк В.А., Юрченко Т.А., Опалюк Н.В.

З учасниками семінару було проведено  тренінг «Як ефективно діяти у надзвичайних ситуаціях». Також було розглянуто та вирішено ряд організаційних питань.

По закінченню семінару всі учасники поділились своїми думками щодо проведення семінару та що вони використають з побаченого та почутого у своїй роботі.