Проведено семінар для працівників психологічної служби «Психологічний супровід дітей з девіантною та деліквентною поведінкою»

24 груд. 2014
24 грудня 2014 року на базі відділу освіти Ульяновської РДА проведено семінар для працівників психологічної служби «Психологічний супровід дітей з девіантною та деліквентною поведінкою». Під час даного семінару було розглянуто такі питання:

1. Індивідуальні особливості дітей з девіантною поведінкою.

2.Введення картки психолого-педагогічного супроводу дітей з девіантною та деліквентною  поведінкою, написання психолого-педагогічної характеристики

Практичний психолог  Шамраївської ЗОШ І-ІІІ ст..Гончар Т.С. презентувала свою роботу з дітьми з схильними до девіантної поведінки. Підсумком семінару стало обговорення  форм і методів соціально-психологічного супроводу дітей, схильних до проявів та делінквентної поведінки .