Проведено нараду керівників загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів

28 лист. 2014
28 листопада 2014 року проведено нараду керівників загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів. У ході наради розглянуто наступні питання:

28 листопада   2014 року  проведено нараду керівників загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів. У ході наради розглянуто наступні питання:

1.Про стан охоплення дітей з девіантною  поведінкою гуртковою, позакласною роботою в позашкільних та загальноосвітніх навчальних закладах;

2.Про  стан організації роботи з охорони праці та організації харчування , медичного обслуговування  в Богданівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів та загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів с.Лозувата.

До відома керівників навчальних закладів району були доведені законодавчі та нормативно-правові документи, що регулюють роботу закладів освіти.