Проведено захід «Підтримай військовослужбовців, які обороняють нашу Україну»

28 лист. 2014
28 листопада 2014 року на базі Центру дитячої та юнацької творчості м.Ульяновка за участі представників районного парламенту дітей, голови Ульяновської районної державної адміністрації,голови Ульяновської районної ради, заступника голови районної державної адміністрації, директорів загальноосвітніх навчальних закладів району. представників районного комісаріату проведено захід

28 листопада 2014 року на базі Центру дитячої та юнацької творчості м.Ульяновка   за участі представників районного парламенту дітей,  голови Ульяновської районної державної адміністрації Зосима В.Г., голови Ульяновської  районної ради  Кримського І.А., заступника  голови  районної державної адміністрації  Чечельницької Т.В. , директорів загальноосвітніх навчальних закладів району, представників районного комісаріату  проведено захід   «Підтримай військовослужбовців, які  обороняють  нашу  Україну», де юні активісти передали свої обереги для підтримки  військових, які перебувають у зоні АТО.

Напередодні учні загальноосвітніх навчальних закладів  у вільний від навчання час виготовили малюнки, листи, обереги, вишивки , теплі речі , щоб підтримати військових, які обороняють територіальну цілісність нашої держави в зоні проведення антитерористичної операції  та написали слова підтримки з побажаннями перемоги і якомога швидшого повернення додому. Все це було передано військовим.

Голова Ульяновської районної державної адміністрації Зосим В.Г. подякував дітям та їх наставникам за те, що виховують у молодого покоління дух патріотизму і бажання бути корисними своїй державі та народові.    Безперечно,  теплі слова дітей  зігріють серця наших мужніх воїнів.