Відбувся семінар-практикум заступників директорів із виховної роботи та педагогів-організаторів

21 лист. 2014
21 листопада 2014 року на базі Мечиславського НВК відбувся семінар-практикум заступників директорів із виховної роботи та педагогів-організаторів «Створення спільного ефективного виховного простору педагогічним трикутником: педагоги – батьки – діти».

Метою проведення семінару були пошуки нових форм і методів виховання в учнів національної гордості, патріотизму, підвищення загального рівня культури майбутнього покоління, розвиток його творчого, інтелектуального потенціалу. Успіх  виховання у Мечиславському НВК залежить від знань і вмінь педагогів. Саме завдяки сумлінній праці адміністрації, педагога-організатора були представлені на семінарі  презентації виховної системи школи, як результат партнерської взаємодії золотого трикутника, виставку робіт «Хай творчість єднає коріння святі», загальношкільне свято «Зоряна година нашої родини».

При обговоренні виховних заходів семінару  підведено підсумок про те, що  виховання  молодого покоління повинне займати провідне місце в навчально–виховному процесі, а батьки і вчителі повинні  бути партнерами, активними співучасниками творчого процесу виховання.

Рекомендації:

1. Створювати  оптимальні  умови  функціонування  вдосконалення співпраці в організації роботи з батьками.

2. Об'єднати  зусилля  педагогічного колективу і батьків у розвитку дитини як особистості.

3. Сприяти формуванню теоретичних подань у педагогів про можливості та умови використання різних методів, нових форм і технологій роботи з батьками.

4. Організовувати  спільну  діяльність  адміністрації, педагогів та батьків у виховання дітей.

5. Активізувати  роботу  з батьками,  пошук нових шляхів залучення сім'ї до участі в навчально-виховному процесі школи.

6. Залучати батьків до позакласної роботи.