Нарада керівників загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів

30 лист. 2012
30 листопада 20102 року відбулася нарада керівників загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів під керівництвом В. Луценка , начальника відділу освіти районної державної адміністрації

30 листопада 2012 року відбулася нарада керівників загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів під керівництвом В. Луценка , начальника відділу освіти районної державної адміністрації. У засіданні взяли участь працівники відділу освіти та районного методичного кабінету, директори шкіл Ульяновського району. На порядку денному було розглянуто питання: про стан виконання Типового положення про атестацію педагогічних працівників; про стан викладання предметів естетичного циклу, біології та хімії в Розношенській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів та загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів с.Новоселиця; про ефективне використання енергоносіїв.      Начальник відділу освіти ознайомив директорів шкіл з планом роботи відділу освіти райдержадміністрації на грудень 2012 року. Керівники загальноосвітніх навчальних закладів отримали рекомендації щодо вдосконалення управлінської діяльності з обговорюваних питань.